Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir

Bu çalışma Creative Commons Attribution 4.0 ile lisanslanmıştır


Makale Çağrısı


Journal of Life Economics, 2014’de yayın hayatına başlayan uluslararası hakemli ve süreli bir dergidir. Dergi, yaşamın ekonomik temellerinin tartışıldığı bir forum oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede, yüksek kalitede teorik ve uygulamalı makalelere yer verilecektir. Başta ekonomi olmak üzere tüm sosyal bilim alanlarında çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve profesyonellerin görüş ve çalışmalarını bir araya getirecektir.  Dergideki makaleler; Ocak, Nisan, Temmuz  ve  Ekim dönemleri olmak üzere yılda dört kez yayımlanacaktır. Journal of Life Economicsücretli-açık erişimli elektronik bir dergidir. Dergide yayımlanan tüm makalelere DOI numarası atanmaktadır. Dergi, çeşitli uluslararası indeksler tarafından tarafından taranmakta olup birçok indeks tarafından da değerlendirmeye alınmıştır.

Journal of Life Economics,  Ekonomi, İşletme ve Pazarlama, Finans, Muhasebe, Bankacılık, Yönetim, İnsan Kaynakları, Sosyoloji, Sosyal Refah, Kalkınmanın Kültürel Boyutları, Turizm, Kamu Yönetimi, Ekonomi Felsefesi, Siyaset Bilimleri, Hukuk, Eğitim Ekonomisi … gibi alanlarda makaleler yayınlar.

Derginin yayın dili Türkçe ve İngilizcedir.

Yazılar, Makale Takip Sistemi üzerinden elektronik ortamda gönderilmektedir. Makalelerinizi,http://www.jlecon.com/mts.aspx adresinden online olarak yükleyebilir ya da info@jlecon.com adresine yollayabilirsiniz.

 

abortion history classicsforkids.com abortions in atlanta

Gelişmiş Arama


Duyurular
Adres :RATING ACADEMY Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, Sarıcaeli Köyü ÇOMÜ Sarıcaeli Yerleşkesi No: 276 D-I, Merkez-Çanakkale / TÜRKİYE
Telefon : +90 555 477 00 66 & +90 5372425794 Faks : -
Eposta : info@jlecon.com Facebook:https://www.facebook.com/journaloflifeecon

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri